JW2ASN-B-DC24V
PanasonicPanasonic
JW2ASN-B-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW2ASN-B-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Ngā Rauemi: JW2ASN-B-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW2ASN-B-DC24V
Tau Wae JW2ASN-B-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42426 pcs Pepa Raraunga JW2ASN-B-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-3444
JW2ASN-B-DC24V-ND
JW2ASNBDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class B, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 22.0mA