JV1F-100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JV1F-100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Ngā Rauemi: JV1F-100V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JV1F-100V
Tau Wae JV1F-100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4933 pcs Pepa Raraunga JV1F-100V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 70 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 5 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC - Max
Raupapa JV Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 5ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 100VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 16.6 kOhms
Kohikohi Miihini 600 mW Kohikohi Kei te Aukati 6.0mA