JTV1AS-TMP-24V
PanasonicPanasonic
JTV1AS-TMP-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JTV1AS-TMP-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Ngā Rauemi: JTV1AS-TMP-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JTV1AS-TMP-24V
Tau Wae JTV1AS-TMP-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34194 pcs Pepa Raraunga JTV1AS-TMP-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 277VAC - Max
Raupapa JT-V Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-6196
JTV1AS-TMP-24V-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 576 Ohms Kohikohi Miihini 1 W
Kohikohi Kei te Aukati 41.7mA