JS1F-18V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JS1F-18V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
Ngā Rauemi: JS1F-18V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JS1F-18V-F
Tau Wae JS1F-18V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97314 pcs Pepa Raraunga JS1F-18V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 12.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 100VDC - Max
Raupapa JS Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-6188
JS1F-18V-F-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 18VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 900 Ohms Kohikohi Miihini 360 mW
Kohikohi Kei te Aukati 20.0mA