JS1-24V-TV
PanasonicPanasonic
JS1-24V-TV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JS1-24V-TV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: JS1-24V-TV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JS1-24V-TV
Tau Wae JS1-24V-TV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5863 pcs Pepa Raraunga JS1-24V-TV.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 100VDC - Max
Raupapa JS Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.6 kOhms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 15.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JS1-48V-F
JS1-48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
I roto i te taonga: 82703 pcs
Tikiake: JS1-48V-F.pdf
RFQ
JS1-18V
JS1-18V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
I roto i te taonga: 4835 pcs
Tikiake: JS1-18V.pdf
RFQ
JS1-48V
JS1-48V
Tikiake: JS1-48V.pdf
JS1-24V
JS1-24V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Tikiake: JS1-24V.pdf
JS1-4V
JS1-4V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 4V
Tikiake: JS1-4V.pdf
JS1-24V-FT
JS1-24V-FT
Whakaahuatanga: JS RELAY 1 FORM C 24V
Tikiake: JS1-24V-FT.pdf
JS1-3V
JS1-3V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V
Tikiake: JS1-3V.pdf
JS1-5V-F
JS1-5V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Tikiake: JS1-5V-F.pdf
JS1-24V-F
JS1-24V-F
Tikiake: JS1-24V-F.pdf
JS1-18V-F
JS1-18V-F
Tikiake: JS1-18V-F.pdf
JS1-15V
JS1-15V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 15V
Tikiake: JS1-15V.pdf
JS1-5V
JS1-5V
Tikiake: JS1-5V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel