JQ1APF-F-12V
PanasonicPanasonic
JQ1APF-F-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JQ1APF-F-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Ngā Rauemi: JQ1APF-F-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JQ1APF-F-12V
Tau Wae JQ1APF-F-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4227 pcs Pepa Raraunga JQ1APF-F-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 110VDC - Max
Raupapa JQ Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JQ1APF-F-12V-F
JQ1APF-F-12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: JQ RELAY 1 FORM A 12V