JQ1AP-B-24V
PanasonicPanasonic
JQ1AP-B-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JQ1AP-B-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Ngā Rauemi: JQ1AP-B-24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JQ1AP-B-24V
Tau Wae JQ1AP-B-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4260 pcs Pepa Raraunga JQ1AP-B-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 110VDC - Max
Raupapa JQ Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 5ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class B Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JQ1AP-F-24V-F
JQ1AP-F-24V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: JQ RELAY 1 FORM A 24V
I roto i te taonga: 4589 pcs
Tikiake:
RFQ
JQ1AP-B-24V-F
JQ1AP-B-24V-F
Kaihanga: Panasonic