JQ1AP-18V-F
PanasonicPanasonic
JQ1AP-18V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JQ1AP-18V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Ngā Rauemi: JQ1AP-18V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JQ1AP-18V-F
Tau Wae JQ1AP-18V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3979 pcs Pepa Raraunga JQ1AP-18V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.9 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 110VDC - Max
Raupapa JQ Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3629
JQ1AP-18V-F-ND
JQ1AP18VF
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 18VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.62 kOhms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.1mA