JJM2W-12V
PanasonicPanasonic
JJM2W-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JJM2W-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 12A 12V
Ngā Rauemi: 1.JJM2W-12V.pdf2.JJM2W-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JJM2W-12V
Tau Wae JJM2W-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 12A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48455 pcs Pepa Raraunga 1.JJM2W-12V.pdf2.JJM2W-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 6.9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa JJM Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-3693
JJM2W-12V-ND
JJM2W12V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 12A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPST-NO (DM) (1 Form U) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 225 Ohms
Kohikohi Miihini 640 mW Kohikohi Kei te Aukati 83.3mA