JC2AJ-TM-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JC2AJ-TM-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JC2AJ-TM-DC24V
Tau Wae JC2AJ-TM-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4708 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JC Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 576 Ohms
Kohikohi Miihini 1 W Kohikohi Kei te Aukati 41.6mA