JC2A-DC12V-TV
PanasonicPanasonic
JC2A-DC12V-TV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JC2A-DC12V-TV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
Ngā Rauemi: JC2A-DC12V-TV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JC2A-DC12V-TV
Tau Wae JC2A-DC12V-TV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5597 pcs Pepa Raraunga JC2A-DC12V-TV.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JC Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 144 Ohms
Kohikohi Miihini 1 W Kohikohi Kei te Aukati 83.3mA