JC1AF-S-DC24V-F
PanasonicPanasonic
JC1AF-S-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JC1AF-S-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Ngā Rauemi: JC1AF-S-DC24V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JC1AF-S-DC24V-F
Tau Wae JC1AF-S-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4551 pcs Pepa Raraunga JC1AF-S-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2967
JC1AF-S-DC24V-F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 15A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 640 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.5mA