JC1A-DC48V-TV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JC1A-DC48V-TV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Ngā Rauemi: JC1A-DC48V-TV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JC1A-DC48V-TV
Tau Wae JC1A-DC48V-TV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4567 pcs Pepa Raraunga JC1A-DC48V-TV.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa JC Wā Whakaora 2ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.56 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JC1A-DC6V
JC1A-DC6V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
I roto i te taonga: 4168 pcs
Tikiake: JC1A-DC6V.pdf
RFQ
JC1A-S-DC12V
JC1A-S-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
I roto i te taonga: 4517 pcs
Tikiake: JC1A-S-DC12V.pdf
RFQ
JC1A-DC48V
JC1A-DC48V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V