HP2-L-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HP2-L-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Ngā Rauemi: HP2-L-AC240V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP2-L-AC240V
Tau Wae HP2-L-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5771 pcs Pepa Raraunga HP2-L-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 25ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 240VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 2.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 9.0mA