HJ4-T-AC100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-T-AC100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-T-AC100V
Tau Wae HJ4-T-AC100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11921 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 30 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 100VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ4-L-T-DC48V
HJ4-L-T-DC48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
I roto i te taonga: 10025 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ4-SFD
HJ4-SFD
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
I roto i te taonga: 17565 pcs
Tikiake: HJ4-SFD.pdf
RFQ
HJ4-SFD-S
HJ4-SFD-S