HJ4-DC12V-D
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-DC12V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-DC12V-D
Tau Wae HJ4-DC12V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8574 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Diode
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA