HJ4-AC120V
PanasonicPanasonic
HJ4-AC120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ4-AC120V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ4-AC120V
Tau Wae HJ4-AC120V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12663 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1685 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 120VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 120VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 9.1mA