HJ2-DC24V-D
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-DC24V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua HJ CONTROL PANEL RELAYS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-DC24V-D
Tau Wae HJ2-DC24V-D Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 9381 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ2-DC48V-D-6
HJ2-DC48V-D-6
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 2POLE
I roto i te taonga: 4161 pcs
Tikiake: HJ2-DC48V-D-6.pdf
RFQ
HJ2-DC12V
HJ2-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
I roto i te taonga: 14110 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-DC24V-D-6
HJ2-DC24V-D-6
Tikiake: HJ2-DC24V-D-6.pdf
HJ2-DC12V-6
HJ2-DC12V-6
Tikiake: HJ2-DC12V-6.pdf
HJ2-DC48V-6
HJ2-DC48V-6
Tikiake: HJ2-DC48V-6.pdf
HJ2-DC24V
HJ2-DC24V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V