HJ2-DC110V-D
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-DC110V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 2POLE
Ngā Rauemi: HJ2-DC110V-D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-DC110V-D
Tau Wae HJ2-DC110V-D Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4668 pcs Pepa Raraunga HJ2-DC110V-D.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ2-DC24V
HJ2-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
I roto i te taonga: 13376 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-DC110V
HJ2-DC110V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V