HHR-900DA01T
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-900DA01T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 8.25AH D
Ngā Rauemi: 1.HHR-900DA01T.pdf2.HHR-900DA01T.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-900DA01T
Tau Wae HHR-900DA01T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 8.25AH D Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4804 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-900DA01T.pdf2.HHR-900DA01T.pdf
Taumaha 170.1g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 900mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa HHR900DA01T
P640T
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Te Whakatau Whakatau 1.65A Whakaahuatanga Taipitopito D 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 8.25Ah