HHR-65TAB17F4
PanasonicPanasonic
HHR-65TAB17F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-65TAB17F4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK NIMH 4.8V 650 MAH
Ngā Rauemi: HHR-65TAB17F4.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-65TAB17F4
Tau Wae HHR-65TAB17F4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK NIMH 4.8V 650 MAH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5549 pcs Pepa Raraunga HHR-65TAB17F4.pdf
Taumaha 55.79g Putanga - Kua tohua 4.8V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Side to Side, 1 Row x 4 Cells
Rahi / Rahi 1.70" L x 0.43" W x 1.97" H (43.2mm x 10.8mm x 50.0mm) Raupapa HHR
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa P012-F041
Tau o nga Pūtau 4 Tuhipoka Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito L-AAA 4.8V Nickel Metal Hydride Battery Pack