HHR-650DA08L2X5
PanasonicPanasonic
HHR-650DA08L2X5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-650DA08L2X5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK NIMH 12.0V 6500 MAH
Ngā Rauemi: HHR-650DA08L2X5.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-650DA08L2X5
Tau Wae HHR-650DA08L2X5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK NIMH 12.0V 6500 MAH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5128 pcs Pepa Raraunga HHR-650DA08L2X5.pdf
Taumaha 1700g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rahi / Rahi 6.50" L x 1.30" W x 4.80" H (165.0mm x 33.0mm x 122.0mm) Raupapa HHR
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa HHR-650DA03L2X5
P019-L025
Tau o nga Pūtau 10 Tuhipoka Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito D 12V Nickel Metal Hydride Battery Pack