HHR-60AAAHF5
PanasonicPanasonic
HHR-60AAAHF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-60AAAHF5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK 6.0V 500MAH NIMH
Ngā Rauemi: 1.HHR-60AAAHF5.pdf2.HHR-60AAAHF5.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-60AAAHF5
Tau Wae HHR-60AAAHF5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK 6.0V 500MAH NIMH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 9710 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-60AAAHF5.pdf2.HHR-60AAAHF5.pdf
Taumaha 65.32g Putanga - Kua tohua 6V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Side to Side, 1 Row x 5 Cells
Rahi / Rahi 2.07" L x 0.41" W x 1.75" H (52.5mm x 10.5mm x 44.5mm) Raupapa HHR
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa P634-F051
Tau o nga Pūtau 5 Tuhipoka Battery packs made with NIMH cells include a thermostat.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Whakaahuatanga Taipitopito AAA 6V Nickel Metal Hydride Battery Pack