HHR-300CHT
PanasonicPanasonic
HHR-300CHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-300CHT
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C
Ngā Rauemi: HHR-300CHT.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-300CHT
Tau Wae HHR-300CHT Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 13920 pcs Pepa Raraunga HHR-300CHT.pdf
Taumaha 79.83g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 300mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa P639T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Te Whakatau Whakatau 620mA Whakaahuatanga Taipitopito C 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.1Ah