HHR-300CHA03
PanasonicPanasonic
HHR-300CHA03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-300CHA03
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C
Ngā Rauemi: HHR-300CHA03.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
180 pcs
360 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-300CHA03
Tau Wae HHR-300CHA03 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 18319 pcs Pepa Raraunga HHR-300CHA03.pdf
Taumaha 80.74g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 300mA Rahi / Rahi 1.02" Dia x 1.97" H (25.8mm x 50.0mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa HHR-300CH
HHR300CHA03
P639
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Whakatau Whakatau 620mA Whakaahuatanga Taipitopito C 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.1Ah