HHR-210AB18T
PanasonicPanasonic
HHR-210AB18T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-210AB18T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
Ngā Rauemi: 1.HHR-210AB18T.pdf2.HHR-210AB18T.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-210AB18T
Tau Wae HHR-210AB18T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 34607 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-210AB18T.pdf2.HHR-210AB18T.pdf
Taumaha 38.1g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 210mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa P017T Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Te Whakatau Whakatau 420mA
Whakaahuatanga Taipitopito A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2.1Ah Te kaha 2.1Ah