HHR-200AB20T
PanasonicPanasonic
HHR-200AB20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHR-200AB20T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A
Ngā Rauemi: 1.HHR-200AB20T.pdf2.HHR-200AB20T.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHR-200AB20T
Tau Wae HHR-200AB20T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 35308 pcs Pepa Raraunga 1.HHR-200AB20T.pdf2.HHR-200AB20T.pdf
Taumaha 11.79g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 200mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa HHR
Ētahi Ingoa P010T Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Te Whakatau Whakatau 400mA
Whakaahuatanga Taipitopito 4/5 A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2Ah Te kaha 2Ah