HG2-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HG2-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG2-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Ngā Rauemi: HG2-DC24V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG2-DC24V-F
Tau Wae HG2-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4426 pcs Pepa Raraunga HG2-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2785 Tae Mahi -50°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 416 Ohms
Kohikohi Miihini 1.4 W Kohikohi Kei te Aukati 57.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HG2-DC24V
HG2-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
I roto i te taonga: 5984 pcs
Tikiake: HG2-DC24V.pdf
RFQ
HG2-SS
HG2-SS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POS PANEL MOUNT
I roto i te taonga: 4864 pcs
Tikiake: HG2-SS.pdf
RFQ
HG2-SF
HG2-SF
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POSITION
Tikiake: HG2-SF.pdf
HG2-AC48V
HG2-AC48V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 48V
Tikiake: HG2-AC48V.pdf
HG2-AC6V
HG2-AC6V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 6V