HG-C1400-P
PanasonicPanasonic
HG-C1400-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG-C1400-P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR DISTANCE 400MM LASER PNP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 285 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG-C1400-P
Tau Wae HG-C1400-P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR DISTANCE 400MM LASER PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Raupapa HG-C
Mahinga Whakaaro Reflective Te Whakaaro Tae 15.748" (400mm)
Wā Whakautu 1.5ms Whirihoranga Whakaputa PNP - Open Collector
Ētahi Ingoa 1110-3984 Tae Mahi -10°C ~ 45°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Teaching Method