HE2AN-SW-AC120V
PanasonicPanasonic
HE2AN-SW-AC120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE2AN-SW-AC120V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V
Ngā Rauemi: HE2AN-SW-AC120V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE2AN-SW-AC120V
Tau Wae HE2AN-SW-AC120V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2965 pcs Pepa Raraunga HE2AN-SW-AC120V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 84 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 18 VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1671
HE2ANSWAC120V
Tae Mahi -50°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 120VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 25A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 2.7 VA Kohikohi Kei te Aukati 22.1mA