HE1AN-DC110V
PanasonicPanasonic
HE1AN-DC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE1AN-DC110V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V
Ngā Rauemi: HE1AN-DC110V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE1AN-DC110V
Tau Wae HE1AN-DC110V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5743 pcs Pepa Raraunga HE1AN-DC110V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 77 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 55°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 110VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 110VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 6.3 kOhms Kohikohi Miihini 1.92 W
Kohikohi Kei te Aukati 17.5mA