HC4ED-L-DC12V-D
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4ED-L-DC12V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 4PDT 12V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4ED-L-DC12V-D
Tau Wae HC4ED-L-DC12V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP 4PDT 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5748 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4ED-L-DC100V
HC4ED-L-DC100V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
I roto i te taonga: 3397 pcs
Tikiake: HC4ED-L-DC100V.pdf
RFQ
HC4ED-L-DC12V
HC4ED-L-DC12V
Kaihanga: Panasonic