HC4E-L-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-L-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4E-L-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: HC4E-L-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4E-L-DC24V
Tau Wae HC4E-L-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4099 pcs Pepa Raraunga HC4E-L-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1925
HC4E-L-DC24V-ND
HC4ELDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4E-L-DC6V
HC4E-L-DC6V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 6VDC
I roto i te taonga: 4071 pcs
Tikiake: HC4E-L-DC6V.pdf
RFQ
HC4E-L-DC48V-D
HC4E-L-DC48V-D
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 48VDC
I roto i te taonga: 4286 pcs
Tikiake:
RFQ
HC4E-L-DC24V-H50
HC4E-L-DC24V-H50
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC