HC4E-L-AC115V
PanasonicPanasonic
HC4E-L-AC115V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4E-L-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: HC4E-L-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4E-L-AC115V
Tau Wae HC4E-L-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5386 pcs Pepa Raraunga HC4E-L-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 10.4mA