HC4E-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-HP-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4E-HP-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: HC4E-HP-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4E-HP-DC24V
Tau Wae HC4E-HP-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8545 pcs Pepa Raraunga HC4E-HP-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2211
HC4E-HP-DC24V-ND
HC4EHPDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4E-HP-DC100V
HC4E-HP-DC100V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 100VDC
I roto i te taonga: 4047 pcs
Tikiake: HC4E-HP-DC100V.pdf
RFQ
HC4E-HP-DC24V-H69
HC4E-HP-DC24V-H69
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC