HC4D-HL-AC100V
PanasonicPanasonic
HC4D-HL-AC100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4D-HL-AC100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 100V
Ngā Rauemi: HC4D-HL-AC100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4D-HL-AC100V
Tau Wae HC4D-HL-AC100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4857 pcs Pepa Raraunga HC4D-HL-AC100V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 30 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 100VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.2 VA Kohikohi Kei te Aukati 13.2mA