HC4D-H-AC200V
PanasonicPanasonic
HC4D-H-AC200V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4D-H-AC200V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 200V
Ngā Rauemi: HC4D-H-AC200V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4D-H-AC200V
Tau Wae HC4D-H-AC200V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4517 pcs Pepa Raraunga HC4D-H-AC200V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 160 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 60 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 200VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 200VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 6.0mA