HC4-P-DC6V-H14
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4-P-DC6V-H14
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 4PDT 6VDC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4-P-DC6V-H14
Tau Wae HC4-P-DC6V-H14 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP 4PDT 6VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4292 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4-SFD-K
HC4-SFD-K
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
I roto i te taonga: 4690 pcs
Tikiake: HC4-SFD-K.pdf
RFQ
HC4-P-DC24V-S-H63
HC4-P-DC24V-S-H63
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC
I roto i te taonga: 5412 pcs
Tikiake:
RFQ
HC4-SS-K
HC4-SS-K
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS PANEL MOUNT
Tikiake: HC4-SS-K.pdf
HC4-P-DC24V-H67
HC4-P-DC24V-H67
Tikiake:
HC4-PS-K
HC4-PS-K
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS THROUGH HOLE