HC4-HTM-AC12V
PanasonicPanasonic
HC4-HTM-AC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4-HTM-AC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Ngā Rauemi: HC4-HTM-AC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4-HTM-AC12V
Tau Wae HC4-HTM-AC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9369 pcs Pepa Raraunga HC4-HTM-AC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 100mA