HC4-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4-HP-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4-HP-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Ngā Rauemi: HC4-HP-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4-HP-DC24V
Tau Wae HC4-HP-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8156 pcs Pepa Raraunga HC4-HP-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1921
HC4-HP-DC24V-ND
HC4HPDC24V
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4-HP-DC24V-H87
HC4-HP-DC24V-H87
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC
I roto i te taonga: 5598 pcs
Tikiake:
RFQ
HC4-HP-DC24V-H67
HC4-HP-DC24V-H67
Kaihanga: Panasonic