HC4-H-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4-H-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4-H-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Ngā Rauemi: HC4-H-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4-H-DC24V
Tau Wae HC4-H-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9283 pcs Pepa Raraunga HC4-H-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1631
HC4HDC24V
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA