HC4-H-AC240V
PanasonicPanasonic
HC4-H-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4-H-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Ngā Rauemi: HC4-H-AC240V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4-H-AC240V
Tau Wae HC4-H-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5652 pcs Pepa Raraunga HC4-H-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2770
HC4-H-AC240V-ND
HC4HAC240V
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 240VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA