HC3-L-DC48V-D-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-L-DC48V-D-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 3PDT 48VDC
Ngā Rauemi: HC3-L-DC48V-D-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-L-DC48V-D-F
Tau Wae HC3-L-DC48V-D-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP 3PDT 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga HC3-L-DC48V-D-F.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC3-PS-K
HC3-PS-K
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 11 POS THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 58327 pcs
Tikiake: HC3-PS-K.pdf
RFQ
HC3-HTM-DC6V-F
HC3-HTM-DC6V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE 3PDT 7A 6V
I roto i te taonga: 7916 pcs
Tikiake: HC3-HTM-DC6V-F.pdf
RFQ
HC30-1
HC30-1
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 300MCM-4/0AWG SCREW
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: HC30-1.pdf
HC3-SS-K
HC3-SS-K
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 11 POS PANEL MOUNT