HC3-H-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HC3-H-AC115V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-H-AC115V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 115V
Ngā Rauemi: HC3-H-AC115V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-H-AC115V-F
Tau Wae HC3-H-AC115V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9031 pcs Pepa Raraunga HC3-H-AC115V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3930
HC3-H-AC115V-F-ND
HC3HAC115VF
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC3-DC24V-D-F
HC3-DC24V-D-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
I roto i te taonga: 5706 pcs
Tikiake: HC3-DC24V-D-F.pdf
RFQ
HC3-H-AC115V
HC3-H-AC115V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 115V