HC2E-HTM-DC12V
PanasonicPanasonic
HC2E-HTM-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-HTM-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Ngā Rauemi: HC2E-HTM-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-HTM-DC12V
Tau Wae HC2E-HTM-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga HC2E-HTM-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-HTM-AC48V-F
HC2E-HTM-AC48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 48VAC
I roto i te taonga: 4082 pcs
Tikiake: HC2E-HTM-AC48V-F.pdf
RFQ
HC2E-HTM-DC24V-F
HC2E-HTM-DC24V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: HC RELAY 2 FORM C 24VDC
I roto i te taonga: 6465 pcs
Tikiake: HC2E-HTM-DC24V-F.pdf
RFQ
HC2E-HTM-DC12V-F
HC2E-HTM-DC12V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 12VDC