HC2E-H-DC48V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-H-DC48V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-DC48V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Ngā Rauemi: HC2E-H-DC48V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-DC48V-F
Tau Wae HC2E-H-DC48V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7254 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-DC48V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3647
HC2EHDC48VF
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.6 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.5mA