HC2-L-DC48V-D-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-L-DC48V-D-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP DPDT 48VDC
Ngā Rauemi: HC2-L-DC48V-D-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-L-DC48V-D-F
Tau Wae HC2-L-DC48V-D-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP DPDT 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4011 pcs Pepa Raraunga HC2-L-DC48V-D-F.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2-R47-R
HC2-R47-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM
I roto i te taonga: 21556 pcs
Tikiake: HC2-R47-R.pdf
RFQ
HC2-PS-K
HC2-PS-K
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE