HC2-HTM-AC48V-F
Panasonic Electric WorksPanasonic Electric Works
HC2-HTM-AC48V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-HTM-AC48V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Ngā Rauemi: 1.HC2-HTM-AC48V-F.pdf2.HC2-HTM-AC48V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-HTM-AC48V-F
Tau Wae HC2-HTM-AC48V-F Kaihanga Panasonic Electric Works
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9099 pcs Pepa Raraunga 1.HC2-HTM-AC48V-F.pdf2.HC2-HTM-AC48V-F.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Silver Alloy, Cadmium Free Tahuri i te Ngaohihi (Max) 250VAC - Max
Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 38.4 VAC Te Whakariterite Whakamuri General Purpose
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 7A
Nga taumata mo te rerenga Non Latching Raupapa HC
Rotor Inertia - RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakaora 20ms Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 14.4 VAC Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga HC2-HTM-AC48V-F Taumahi Kaute 1.2 VA
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Chassis Mount
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 48VAC
Kohikohi Ngaohiko 25mA Kohikohi Miihini 20ms