HC2-HP-AC24V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HP-AC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-HP-AC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Ngā Rauemi: HC2-HP-AC24V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-HP-AC24V-F
Tau Wae HC2-HP-AC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7888 pcs Pepa Raraunga HC2-HP-AC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3933
HC2-HP-AC24V-F-ND
HC2HPAC24VF
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA