HC2-H-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC2-H-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-H-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Ngā Rauemi: HC2-H-DC24V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-H-DC24V-F
Tau Wae HC2-H-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7766 pcs Pepa Raraunga HC2-H-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2758
HC2-H-DC24V-F-ND
HC2HDC24VF
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA